O nas

LenArt Design. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku obuwniczym od 1988 roku. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie. Zajmujemy się projektowaniem i  produkcją obuwia damskiego. Naszą misją jest tworzenie autorskich projektów i kolekcji. Nasze motto to najwyższa jakość produktów. Wszystkie oferowane buty marki Lenart-Design powstają w naszej siedzibie od projektu aż do końcowego produktu.  Produkujemy małe serie, dzięki temu unikatowość naszych butów jest dodatkowym atutem naszej marki.  Tworzymy obuwie najwyższej jakości, bez kompromisów – tylko z najwyższej  klasy materiałów, naturalnych skór i zamszu. Wierzymy, że tylko takie podejście pozwala na tworzenie obuwia, które oprócz walorów estetycznych zapewni najwyższy komfort użytkowania.

Jakość naszej pracy została doceniona przez wielu innych producentów, dzięki temu w ramach współpracy wykonujemy również buty dla innych znanych, światowych marek.

Umiejętność odczytywania zmieniających się preferencji Klientek a także szybkiego reagowania na zmieniające się trendy w modzie, pozwala nam zaspokoić oczekiwania kobiet w każdym przedziale wiekowym, oferując obuwie od eleganckiego, ponadczasowego stylu klasycznego aż  po nowoczesne, odważne i awangardowe wzornictwo. Cieszymy się, że wiele naszych Klientek chętnie wraca do marki Lenart-Design wyrażając pochlebne opinie o nas i bez wahania decyduje się na zakup kolejnych modeli.

Kluczem naszego sukcesu jest nacisk na najwyższą jakość produkowanego przez nas obuwia. Naszą działalność oparliśmy o produkcję ręczną z wykorzystaniu prostych i precyzyjnych maszyn. Obuwie produkujemy w małych seriach a  każdy but jest wykonywany ręcznie i bardzo dokładnie sprawdzany. Nasze obuwie spełnia wszystkie kryteria najwyżej  cenionej produkcji ręcznej. W procesie produkcji wykorzystujemy oryginalne włoskie prawidła szewskie. Wykorzystujemy najwyższej jakości włoskie naturalne skóry i komponenty.

Wysoki poziom wiedzy i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientek. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów.